آینه لمسی مجهز به وای فای

طراحان آینه ای طراحی کرده اند که مانند هر آینه بزرگ، روی دیوار نصب شده و در پشت آن کامپیوتری با کنترل صوتی و تصویری قرار دارد و صفحه نمایش آن لمسی است.

آینه لمسی،مجهز به وای فای،وای فای،آینه ،اختراعات جدید

تولید کنندگان بر این باورند که بزرگسالان به طور متوسط 168 ساعت در سال را جلوی آینه‌ها می گذرانند و این مدت می تواند سازنده باشد.

شخص می تواند در حین مسواک زدن مطالب مورد علاقه خود را بخواند و ببیند.برای کودکان که حاضر به مسواک زدن نیستند برنامه کامپیوتر را طوری تنظیم کرده که با دیدن بازی و نمایش ها به اندازه کافی دندان هایشان را مسواک کنند. زمانی که دستان شخص آغشته به کرم یا فوم اصلاح است، تبلت طوری تنظیم می شود که با شنیدن صدا و به فرمان صوتی پاسخ می دهد.

این تبلت به طور خودکار به شبکه خانگی وای فای متصل و مجهز به دوربین کوچکی است که می تواند فرد مقابل آینه را شناسایی کند و مطالب مورد علاقه آن شخص را نمایش دهد.

این آینه هنوز به صورت یک نمونه و طرح ارائه شده است و طراحان در حال تلاش برای جمع آوری پول برای تولید این دستگاه برای تابستان آینده هستند. هدف این گروه جمع آوری 200 هزار دلار است و با افزایش پول می توانند فرمت های گوناگونی از این آینه تولید کنند.

منبع:

Www.iranmatlab.ir

Www.javadlandook@gmail.com

جوادلندوک